Glasvezels

Cached
Singlemode vezel met volledig spectrum in overeenstemming met ITU-T G.652.D met geoptimaliseerde transmissie-eigenschappen.
Geschikt voor de operationele golflengten in alle FTTx netwerken.
Strakke dispersietolerantie voor de...
Cached
Singlemode vezel, E9/125/250, OS2 / G.652.D BLO
met geringe verzwakking, geoptimaliseerd voor buiging
Singlemode vezel geoptimaliseerd voor buiging met verbeterde eigenschappen voor macrobuiging voor de huisaansluiting en voor de bekabeling in FTTH toegangsnetwerken (Fiber-to-the-home).
Singlemode vezel voor het volledige spectrum,...
Cached
Singlemode vezel, E9/125/200, OS2 / G.652.D BLO200
met geringe verzwakking, geoptimaliseerd voor buiging, 200 µm
Singlemode vezel geoptimaliseerd voor buiging met verbeterde eigenschappen voor macrobuiging voor de huisaansluiting en voor de bekabeling in FTTH toegangsnetwerken (Fiber-to-the-home).
Singlemode vezel voor het volledige spectrum,...
Cached
Singlemode vezel, E9/125/250, G.657.A2
geoptimaliseerd voor buiging
Singlemode vezel geoptimaliseerd voor buiging met verbeterde eigenschappen voor macrobuiging voor de huisaansluiting en voor de bekabeling in FTTH toegangsnetwerken (Fiber-to-the-home).
Singlemode vezel voor het volledige spectrum,...
Cached
Geschikt voor korte transmissie afstanden en voor middelgrote transmissie debieten in de 850 nm en 1300 nm golflengten (typisch tot 1 GbE).
De geometrische en mechanische eigenschappen voldoen aan alle relevante internationale normen....
Cached
Multimode vezel, G50/125/250, OM2
geoptimaliseerd voor buiging
Multimode vezel geoptimaliseerd voor buiging met verbeterde eigenschappen voor macrobuiging, geschikt voor middellange transmissie afstanden en voor middelgrote transmissie debieten in de 850 nm en 1300 nm golflengten (typisch tot 1...
Cached
Multimode vezel, G50/125/250, OM3
geoptimaliseerd voor buiging
Multimode vezel geoptimaliseerd voor buiging met verbeterde eigenschappen voor macrobuiging, bijzonder aanbevolen voor transmissies met hoog prestatievermogen in de 850 nm golflengte zoals 10 GbE met duplex links of zoals 40/100 GbE...
Cached
Multimode vezel, G50/125/250, OM4
geoptimaliseerd voor buiging
Multimode vezel geoptimaliseerd voor buiging met verbeterde eigenschappen voor macrobuiging, bijzonder aanbevolen voor transmissies met hoog prestatievermogen in de 850 nm golflengte zoals 10 GbE met duplex links of zoals 40/100 GbE...
Cached
Multimode vezel, G50/125/250, OM5
geoptimaliseerd voor buiging
Multimode vezel geoptimaliseerd voor buiging met verbeterde eigenschappen voor macrobuiging, bijzonder aanbevolen voor transmissies met hoog prestatievermogen in de 850-950 nm.
De geometrische, optische en mechanische eigenschappen...